- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Lubię sobie oglądać te gale fame mma itd czasami, rzadko wykupuję, ale ze 3 razy zdarzyło się, że z kolegami oglądaliśmy.
Ale to jacy to są patologiczni ludzie to głowa mała, wieśniaki przed kamerami - tak równie dobrze mogłoby się to nazywać. Same walki spoko, ale jak już zaczynają gadać na konferencjach itd to ciarki żenady mam nawet na piętach.
1. Myślałem, że rzygnę jak do Ferrariego podszedł ten cwaniak o twarzy kujona (właśnie tym bardziej żenada, że nie wyglądał na takiego imbecyla) i zaczął mówić coś o "WYJAŚNIANIU" sprawy, która miała miejsce lata temu. "Kodeks honorowy" tych wiejskich idiotów widocznie nie przewiduje czegoś takiego jak "Było mineło, jestem facet i nie bede pierdzielił o sprawach x lat temu przeterminowanych" - delikatni, wrażliwi na słowa, a udają koksów.
2. Słownictwo rodem najgorszej patologii starej pragi warszawskiej. Tu mowa przede wszystkim o Ferrarim, Kasjuszu, czasami Polaku no i ten co wujek Władek w nim jest oczywiście, wraz z ojczulkiem.
3. "Jestem pewien, że wygram" - no to jak są tacy pewni to dla mnie sprawa jest porsta - niech wgrany zgarnia cały hajs, szkoda że nikt takiej propozycji nie rzuci.
Chciałbym dodać, że na duży plus za zachowanie, klasę - Wardęga, Natsu (nie wiem czy to moje chwilowe zdanie, ale jakoś tak pozytywnie na tle tych wieśniaków wypadła), Ci modele walczący w poprzednim fame mma. Zwłaszcza Wardęga. No i Kaniowski, ale to profesjonalista, a przynajmniej chce nim być więc nie podąża drogą bycia idiotą.
0
@puyol_presidend5 Patola i tyle w temacie. Niewiele ma to wspólnego ze sportem.