La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

0

Myslicie ze jak długo Kuman u Nas bedzie ? Druga kwestia.nawet jeśli Kuman bedzie beee to który szanujący trener przyjdzie do bankruta trenować? Jedynie ktoś z miłości.do klubu tzn LE bądź PG

0

@haryveb944 nie ma u nas nikogo o takim nazwisku.

0

@arasz1819 ja pierdziele czlowiek na luzaku pisze a tu kazdy widzę obrońca dokładnych nazwisk, ehhhh... no dobra masz racje nie ma.u Nas nikogo z takim nazwiskiem możesz być zadowolony za zwrócenie mi uwagi :))

0

@haryveb944 Po Koemanie będzie Xavi i na to licze

1

@haryveb944 Ronald leci po sezonie na bank, chyba że cudu dokona.
To nie jest trener na lata, już by go nie było, gdyby był ktoś dobry do wzięcia.
Tylko niech znajdą jakiegoś konkretnego typa.

0

@haryveb944 tak mnie pani na polskim nauczyła:] jak nie będzie jakiegoś mocnego syfu to jeszcze nowy kontrakt podpisze. Laporcie zmiękła rurka jak zobaczyl w jakim gównie jesteśmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?