La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 528 Culés

4

Nie pamiętam jakie miałem zdanie w temacie Emersona, ale...
Stosunek mam do niego ambiwalentny.
Z jednej strony super, że jest, bo wydaje się solidnym zmiennikiem za Desta. Z drugiej zaś strony wydaje się Firpo prawej flanki. Dobry w defensywie, słaby w ofensywie.
Dest przynajmniej ma to coś i tak jak w ostatnim meczu - robi szum w ataku.
Jeśli zarobimy na Nim choćby 15 milionów, to warto go sprzedać, by zakupić "9", której wciąż nam brakuje.
Jeśli pozbedziemy się Pjanica, Moriby, Emersona i dzięki temu uda nam się pozyskać takiego Cavaniego, to będzie sztos.

0

@michal26 kolejnego Breithwaita który dostanie szanse od losu i będzie siedział do usranej śmierci w tym klubie i nic nie grał

0

@KacperVEB Cavani akurat jest gwarantem tych 15 goli na sezon, czego o Martinie powiedzieć nie można. Mocny w powietrzu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?