- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1061 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1061 Culés
3
Wspanialy lider.
https://mobile.twitter.com/AlertChannel/status/1432289765974478863
0
@amanter Idol wszystkich ludzi sprawiedliwych i honorowych
15
@amanter Charyzmą i osobowością oraz przede wszystkim wiedzą i władzą, niszczy wszystkich polityków Świata, prócz oczywiście władcy absolutnego Chin.
Stetryczała kukła z Waszyngtonu to przy nim robak.
0
@amanter Jeżeli przez "wspaniały" mamy na myśli: "najchętniej podbiłby wszystkie kraje dookoła" to się zgadza.
4
@Kgorecki2500 kogo putin chce podbic ?
0
@Kgorecki2500 Takim debilem to on nie jest, jak już to chciałby do Rosji wcielić m.in. Ukrainę i Białoruś a z racji tego, że na Łotwie i w Estonii Rosjanie stanowią aż 25-30% populacji to i tam mógłby namieszać. Nie jestem żadnym ruskim trollem ale akurat Krym się takiej Rosji należy.
0
@amanter Gdyby nie sojusze i interesy międzynarodowe innych krajów to myślę, że wojska rosyjskie już były by co najmniej w Kijowie, a państwa Bałtyckie miałyby o wiele mniejszą suwerenność.
@Wilczeq No to o te kraje mniej więcej mi chodziło. Ukraina, Białoruś, Łotwa i Estonia graniczą z Rosją ;)
1
@Kgorecki2500 No a co to mu ujmuje? Ekspansja silnych państw na słabe to naturalna kolej rzeczy.
0
@Kgorecki2500 no to to jednak nie jest "wszystko".
0
@Kgorecki2500 nie bronię go (choć uważam, że silna Ukraina też jest nam bardzo nie w smak) ale zauważ, że te ziemie odpadły od nich stosunkowo niedawno a jak ruscy gdzieś wlezą to nie lubią się stamtąd wynieść