- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 730 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 730 Culés
1
Czy jest jakiś topowy zespół europejski który gra bez zawodnika potrafiącego grać na dziewiątce? Gra tyłem do bramki rywala, umie utrzymać się przy piłce przez co koledzy mogą przesunąć się bliżej bramki przeciwnika. A do tego strzela bramki z rywalem na plecach. W Barcelonie staramy się tuszować nasz problem przesuwając tam napastników którzy nominalnie wolą grać w innych strefach boiska. To tak jakby na środku obrony grali boczni obrońcy. W końcu to też obrońcy prawda? Nie będzie wielkiej Barcelony nie będzie wielkich sukcesów Barcelony bez skutecznego środkowego napastnika. Tak jak nie będzie wielkiej Barcy bez znakomitego bramkarza czy też środkowego obrońcy.
1
@Janiama City nie ma klasycznej 9
Edit
Uprzedzajac Jesus takim nie jest.
0
@Janiama często grywało tak City.
2
@Janiama City jest najbliżej, ale IMO to jeden z głównych powodów ich porażek w LM.
1
@Janiama Pisałeś wcześniej coś podobnego i dostałeś odpowiedź, że Chelsea i City czyli finaliści LM, czyli się da. W tym sezonie do Chelsea przyszedł Lukaku ale jakie będą efekty tego nie wiemy
0
@Janiama To, że nie mamy 9 nie znaczy, ze to jest Leganes żeby sciągać tu takich piłkarzy jak Luuk De Jong, Martin o Boatengu nie wspomne..
0
@Janiama No Manchester City nie ma, bo Jesus jest rezerwowym. Chelsea w poprzednim sezonie też nie miała, bo Werner to też taki półskrzydłowy, a półnapastnik.
0
@domin682 A kto grał w Chelsea na 9? Niemiecki napastnik Werner się nazywa
0
@Coutinho007 Jasne że nie ale bez 9 to tak jak pisałem 5 lat na Mistrza poczekamy
0
@LeoMessiah Jesusa porównałbym do Depaya
0
@LeoMessiah Jezus obecnie gra i strzela. Wczesniej był Aguero a bez 9 Pep nie wygrał LM.
0
@MarioVeB! Jeszcze gra bliżej środka boiska niż Depay
0
@Janiama Nie wiem czy to była pozycja nr 9. Dla mnie nie
0
@Janiama Tacy zawodnicy to też żadna gwarancja jakości sportowej.