- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
3
Bawi mnie jak czytam, że ktoś piszę o 30 czy tam 32 letnim piłkarzu dziadek:D Prawda jest taka, że dziś zawodnicy tak się prowadzą, że wiek jest najmniejszym problemem. Jak ktoś myśli, że ściągając 20 paro latka mamy zawodnika na lata to chyba transfery typu Dembele czy Neymar nic go nie nauczyły.
0
@Kinginiesta No jakby nie było jest w tym sporo racji co piszesz
0
@Kinginiesta a co masz do Neya?
1
@koksik2700 Nic nawet szacunku. A tak poważnie, ściaglismy go jako młodego zawodnika, wszyscy mówili o nim jako o następcy Messiego a dziś nie ma ani Neya ani Messiego :) Generalnie chodzi mi o to, że dziś nie ma co wielce planować przyszłości na 5 lat w przód bo zawodnicy dziś albo szukają co chwile nowych wyzwań albo dręczą ich kontuzje. Dlatego uważam, że tacy piłkarze jak Lewy, Griezmann czy Messi czy Ronaldo są na wagę złota. Profesjonaliści w każdym elemencie, prowadzą tak swoją karierę, że urazy ich omijają i to, że są po 30 nie ma żadnego znaczenia.
0
@Kinginiesta Zawodnik w wieku 30-32 lata to sprzedasz chyba do Chin tylko. Chodzi o to że taki się nie "zwróci " i pogra tylko kilka sezonów. Zawodnik który ma 20-pare lat może pograć kilkanaście, nawet jak nie u nas to gdzieś indziej ale na nim nie stracisz...
0
@PatrykBarca No na tą chwilę nie wyobrażam sobie, że możemy jeszcze zarobić na Dembele albo chociaż nie stracić
0
@Kinginiesta Ale jakby miał teraz 30 lat to tym bardziej byśmy nic nie odzyskali . A za Francuza były w zeszłym okienku oferty w granicach 40-50mln. A że był przeplacony to inna sprawa...
0
@PatrykBarca szczerze nie wierzę w taką ofertę za Dembele. Jakby taka sie pojawiła to zakładam, że zostałaby przynajmniej poważnie przeanalizowana