La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

3

Szedłem spać zawiedziony, że nie zdążyli się go pozbyć a tutaj taka miła niespodzianka z samego rana.
Dla płaczących, że ppzbyliśmy się jedynego napastnika: I TAK GO NIE MIELIŚMY.
Wreszcie Griezman wyjdzie z cienia i będzie mógł grać tak jak lubi czyli w obronie.
Jestem zadowolony bo nigdy nie powinien tutaj trafić.

0

@ObiwanKenobi sprawdź sobie jego statystyki z tamtego sezonu i jeszcze raz napisz komentarz

1

@ShawnC pamiętam dokładnie jak nie potrafił na pustą bramkę strzelić. Pamiętam też jego zerowy wpływ na grę. To jest żart, że ktoś taki grał tutaj i to za takie pieniądze. Przynajmniej ten kołek nie będzie zabierał miejsca w składzie.

0

@ObiwanKenobi to czekam aż wskazesz mi kto za niego strzeli teraz te 20 bramek w sezonie i dołoży 10 asyst .
Czekam

0

@ShawnC Wielki Martin. A na serio czemu bez Messiego ten wspaniały piłkarz nawet piłki w meczu nie może dotknąć, że o strzelaniu nie wspomnę

0

@ObiwanKenobi czyli nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie .
Nie ocenia się zawodnika po trzech spotkaniach .

0

@ShawnC a po dwóch sezonach można czy nadal czekamy na odblokowanie? Ten zawodnik niczego nie dawał w ataku i tylko zabierał miejsce. Cieszę się, że nie będę go oglądał bo i tak w meczach nie było go widać

0

@ObiwanKenobi miał udział przy prawie 40 bramkach w dwa sezony , nikt się teraz nie zbliży do tych liczb

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?