La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

1

Może zna ktos jeszcze jakiś ch*jowych Holendrów po trzydziesce, podeślijcie Laporcie bo Koeman takich potrzebuje. Dalej nie mogę się otrząsnąć co my zrobiliśmy w tym okienku. Luuk De Jong naprawdę

0

@BARCA1899Messi Wijnaldum :))))) :]

0

@BARCA1899Messi Laporta pozbył się gościa co drenował budżet, a gówno grał, w zamian wziął jak za darmo chłopa co te 5 bramek w sezonie wpakuje. Barca nie ma kasy, mają ogromne długi więc to naprawdę dobry deal. To czas młodych, będą dostawać dużo szans, oby kilku z nich odpaliło. Teraz tak naprawdę szkoda mi tylko Moriby, fajnie się zapowiada, tylko już odbiła mu szajba.

0

@pikass14 ja rozumiem sprzedaż Griezmanna długi itp., ale nie mogę zrozumieć kupna tego De Jonga nie lepiej było postawić na młodego Manaja?

0

@BARCA1899Messi Manaja sprzedaliśmy i jest z niego Hajs, a De Jong przyszedł na roczne wypożyczenie, więc jest dobrze.

0

@pikass14 no i tu się mylisz bo nie sprzedaliśmy go tylko wypożyczyliśmy z opcją wykupu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?