La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

2

Widzę jakieś błagania, modły, prośby by Ansu „udźwignął” numer 10. Chłopak wszedł z buta i w klub i w kadrę. Byłem sceptycznie nastawiony do niego, ale przekonał mnie swoimi występami. Jedyne co się może nie udać to jego zdrowie a nie koszulka z 10, 20 czy 77 na plecach.

Podajcie mi przykład zawodnika który w danym klubie „nie udźwignął” gry z magicznym numerem, ale juz w tym samym klubie po zmianie numeru był panem piłkarzem.

0

@escarabajo 9 w Milanie i nawet Piątek? XD

0

@Cvzx ale on nie był gorszy po zmianie numeru w Milanie. On był gorszy po transferze tam:) mi chodzi o nazwisko które przed/po magicznym numerze było kozakiem a juz z magicznym numerem tak. W jednym i tym samym klubie.

0

@escarabajo 4 mecze, gol i asysta (z Ukrainą). Jeden pełny mecz (z Ukrainą). Faktycznie wszedł z buta w reprę Hiszpanii.
Jestem jego fanem, ale bez przesady.

0

@escarabajo No ale on po transferze był dobry. Grał z 19 i strzelił sporo bramek i kibice go pokochali. Potem wziął 9 i się zaraz go pozbyli

0

@baartekk97 narobił wiatru na skrzydle w kadrze. Drybling, ruch na boisku. Naprawdę byłem w szoku. Ale to moje zdanie:)
@Cvzx wg flash, wiec tylko liga - 36 występów - 13 goli. W obu numerach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?