La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

22

Polska kraj gdzie są równi i równiejsi. "słynna" Beata k jedzie wężykiem po pijaku mając 2 promile łapie ją Policja po czym wychodzi bez niczego z aresztu i pisze przepraszam że zawiodłam. Jprd 60 letnia kobieta co musi mieć w głowie żeby siadać za kółko po wypiciu nie jednego kieliszka. mogła komuś zrobić krzywdę kogoś zabić zamiast iść siedzieć to chodzi bezkarnie po ulicy bo jest znana? Jak to interpretować? Jak żyć w takim kraju?

0

@Xxxbarca4ever najlepsze jest to,że dopiero w Wawie ją złapali. Jestem z Lublina i tutaj już od kilku lat się mówiło o jej problemach z alkoholem.
Podobno często siadała pijana za kółko ale policjanci z Lublina po prostu ją puszczali.

0

@Cvzx wygodniej jest komuś wpieprzyc mandat za złe parkowanie niż zatrzymać pijana celebrytke a jak dojdzie do tragedii to nikt nic nie wiedział

0

@Xxxbarca4ever Najsztub, Hajto, Kozidrak, kto jeszcze z znanych osób nie ponieśli żadnych odpowiedzialności?

1

@lucas/catalan myślę że o części osób w ogóle nie wiemy a takich ananasów było z pewnością więcej

0

@Xxxbarca4ever pewnie tak

0

@Cvzx Jasne że ją puszczali. Brali i puszczali ot tak sobie a jedź pani wszystko będzie dobrze. Znamy panią proszę jechać :P
Rozumiem że info masz z pierwszej ręki od babć z pod klatki ?
Śmiechłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?