La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

1

ale karma XD ha ha ha

https://www.facebook.com/radiogarian/videos/1165403473952056

Czarny dobrze zamknął temat ;) ale należało mu się naprawde należało :)

0

@sokot ależ go zgasił XD myślałem że po chłopie

0

@sokot Ja widze jakiegoś psychola albo naćpanego, nie wydaje mi sie, że uderzenie tego gościa jest godne pochwały.

0

@szymon6847 obrazał ich cały czas ... dostałza swoje. Skoro białe laski śmiały sie po ciosie to raczej na pewno musie należało ;)

0

@sokot Tu nie chodzi o kolor skóry, obawiam sie, że gościu był chory a bicie takiej osoby jest dla mnie czymś takim jak bicie dziecka. Białe laski sie śmiały ale w tłumie rzadko jest inteligencja. Tutaj czarny bije, białe sie śmieją, wypaczenie człowieczeństwa i brak świadomości, że jednym ciosem można nawet zabić gdyby upadł niefortunnie trafiając głową o jakiś kant.

0

@szymon6847 Nie wydaje mi sieże był chory - raczej chory na głupote - ale oczywiście jeśli masz racje to zwracam honor.

0

@sokot Nawet gdyby nie był chory to trzeba mieć troche wyobrażni a nie walić cepy w tak niebezpiecznym dla głowy miejscu. A te laski zero empatji, śmieją sie widząc gościa, który zemdlał tylko dlatego, że on wcześniej je obrażał.
Mamy xxi wiek a nie dziki zachód, policja jest od czegoś ten facet nie musi być bezkarny.

0

@szymon6847 nie no sorry stary ale sięz tobą nie zgadzam teraz zupełnie. Obrazał ludzi i wyłapał plombe - do samego końca widać było ze jest czujny i czeka na dym - luknij na jego postawe jak czarni wychodzili ... jak dla mnie idiota który dostałza swoje. Policje to mozna sowbie w takich sytuacjach rysować na kartce ;) Pozdrawiam ciepło ;)

0

@sokot Zapytam inaczej. Gdyby zmarł to też by mu sie należało?

0

@szymon6847 hmmm. z grubej rury co ? Oczywiście że nie ;) Ale debilowi należała się nauczka ... z przeżyciem - tak to ujme. Nikomu śmierci nie życze .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?