La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

konto usunięte

0

Brazylia - Argentyna 3:0 (walkower)

Innego rozwiazania nie ma. Pytanie tylko jakie dodatkowe kary bedą i czy beda to kary indywidualne czy oberwie tez federacja.

4

@RR a ja nie rozumiem postępowania władz brazylijskich. Ponoć głośno było o tych zawodnikach już po powołaniach. Czemu czekali aż do rozpoczęcia meczu i robienie tego show?? Czemu nie podjęli działań wcześniej. Przecież nie przyjechali do Brazylii godzinę przed meczem, byli dzień wcześniej co najmniej. Czemu w dzień meczu, przed jego rozpoczęciem nie zrobili tego wszystkiego? Dobrze wiedzieli że do takiej sytuacji może dojść powinni być przygotowani i mogli podjąć czynności nawet godzinę przed meczem jak podają składy. A oni zrobili wjazd na murawę w trakcie meczu.
Nie mogę oprzeć się wrażeniu że to było wszystko zrobione z premedytacją.

0

@Bobo25 Bo to Ameryka Południowa. Inny styl życia. Też uważam, że zrobili to z premedytacją, natomiast Argentyńczycy też zachowali się jakby całe życie w oślej ławce siedzieli.

0

@baartekk97 Oczywiście, wina Argentyńczyków też tu jest. Kłamanie w oświadczeniu miejscu skąd przybyli plus to że dobrze wiedzieli że to się tak może skończyć. Mam wrażenie że zrobili to specjalnie.
Gdybym ja miał decydować, w przypadku gdyby nie można by meczu dograć w innym terminie, to bym nie przyznał pkt nikomu, albo obopólny walkower. Bo ten cyrk co zrobili przedstawiciele władz brazylijskich mie się kompletnie nie podobał.

konto usunięte

1

@RR Jeżeli będzie walkower, to dla Argentyny.

0

@RR
raczej walkower na korzyść Argentyny, co Argentyna wina że Brazylia to chory kraj?

0

@RR Mecz będzie dograny w innym terminie , noe będzie walkowera

konto usunięte

0

@anxted @lucca87

Argentyna wystawia sfalszowane dokumenty. Łamie prawo i ma miec z tego korzysc?

0

@RR
czy przepisy FIFA zabraniają komuś grać na podstawie miejsca pracy, czy przepisy FIFA popierają dyskryminację? wątpię

to że Brazylia jest nieogarnięta to ich problem

1

@Bobo25 Moim zdaniem powinien być obopólny walkower, bo obie strony narobiły gnoju.

0

@baartekk97 Dokładnie. Tu obie strony mają swoje za uszami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?