La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

4




Odpowiedz Premiera na rosnące ceny w tym ceny chleba a on mówi o " mieczu obusiecznym " w przenośni...


Helena... CZYMEJ mnie bo zaraz będzie ZAWAŁ

2

@FC1899Barca A co ma powiedzieć bidny :D Ktoś kto nie zna żadnego rolnika (i przy okazji średnio u takiej osoby z logicznym myśleniem) faktycznie może pomyśleć że to oni się nachapali :D

4

@Bykunn Mi się czasem wydaje że dla mnie już czyściec przygotowany za to że na nich i Dude w 2015 głosowałem... ;/

2

@FC1899Barca Haha :D Chyba mało kto się spodziewał że będzie aż tak wesoło. Słynny Marcin Meller "Nie straszcie Dudą" :D

5

@FC1899BarcaCzyli jak ktoś mnie zapyta dlaczego ukradłem telewizor to moge odpowiedzieć że w zasadzie to miecz obosieczny bo skoro ukradłem to znaczy że fabryka będzie musiała ten jeden telewizor wyprodukować, obrabowany sklep kupić, policja będzie miała sprawe do rozwiązania a więc podatki się nie zmarnują, ja ten telewizor sprzedam więc zarobie i wydam na produkty spożywcze wyprodukowane przez polskich rolników... wniosek? Kradzieże niesamowicie napędzają gospodarke, aha i zapomniałem jeszcze wspomnieć że emeryci dostaną wyższe emerytury do 2500 złotych bez podatku więc ja takiemu emerytowi będe mógł ten nowoczesny telewizor sprzedać a on go kupić zatem umożliwie mu zmodernizowanie domowego kina i odbieranie programów w najwyższej jakości 4K które nadaje telewizja TVP.

1

@FC1899Barca widzę na maturze zadanie z polskiego „słuchanie ze zrozumieniem”, puszczają nagranie a na karcie odpowiedzi pytanie: Ile kosztuje chleb wg Morawieckiego

1

@FC1899Barca nie skończyłem słuchać nie mogę powiedzieć co o nim myślę bo pójdę pod sąd.

1

@don'T.R.I.P.e trafione w punkt powinni to na pasku w TVP puścić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?