La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

0

Paulaner czy Estrella Damm?

0

@Chakalaka estrrlla ostanio wchodziła jak zloto

6

@Chakalaka Niestety Paulaner. Estrella to sik pająka.

2

@macio_944 Podzielam Twoją opinię.

3

@Chakalaka Estrella dobra jest w ciepłe dni. Niby sik ale taki sam jak Lech czy Żywiec i inne polskie browary.
A Paulaner już się dzisiaj u mnie chłodzi na meczyk także zdrówko!

0

@prokofiew
Jaki Paulaner? Weizen, dunkelweizen, monachijski lager?

3

@Chakalaka Taki mecz tylko ze szklaneczką whisky, ewentualnie ze 2,3 szklaneczki :]

3

@arasz1819
W miarę rozwoju sytuacji boiskowej ta szklaneczka może zmienić się w buteleczkę.

2

@Chakalaka weizen. Ciemny jakoś dla mnie za ciężki.

1

@Chakalaka Ja tylko Weizen piłem i było jak najbardziej ok. Dunkel będzie pewnie bardziej wyrazisty i posmak karmelowo-owocowy bo więcej ciemnego słodu będzie. Monachijski lager raczej będzie miał czysty smak bez owocowych nut. Ogólnie wszystkie Paulanery biją Estrellę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?