La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

2

Czy to nie jest ironia, że placimy podatek drogowy w paliwach, mamy akcyzy uje muje dzikie węże, jesteśmy cenowym meksykiem europy jeśli chodzi o ceny autostrad to jeszcze trzeba kupować viatolle xD? Taką rozkminę mam teraz jak to państwo jest debilne.

1

@SelloutCrowd na to państwo powinno się spuścić bombę atomową i skończyć tą farsę raz na zawsze

0

@SelloutCrowd tak, do tego prywatne drogi Kulczykowe gdzie płacisz jak za zboże...
I wracając do Viatolla, już w sumie E-tolla i ta debilna reklama czy się już nie przeniosłeś a w praktyce gówno to nie działa a osoby mocno za to odpowiedzialne się pozwalniały, więc wdrażamy coś, co nie działa..

jakoś na zachodzie jak przykładowo Toll Collect wchodził, i nie działało to 100% to wszyscy byli z tego zwolnieni jakiś czas a u nas nie działa ale placic trzeba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?