La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

1

Irytuje mnie strasznie brak jasnych i klarownych zasad dotyczących dotknięcia piłki ręką w polu karnym. Spójrzcie na sytuację z meczu City - Lipsk. Klostermann zostaje nabity z małej odległości przez Mahreza i mamy rzut karny. Podobna sytuacja miała miejsce w niedzielnym spotkaniu Realu z Celtą i karnego nie było. Też była stosunkowo bliska odległość i też było nienaturalne ułożenie rąk.
Czasem mam wrażenie, że oni specjalnie tego nie uregulują, żeby wzbudzać kontrowersje.

0

@baartekk97 dobra to jaką klarowną regulację proponujesz? :D Pytam bo ja nie mam pomysłu

konto usunięte

0

@baartekk97 przecież gracz Celty w łeb dostał xD Za takie rzeczy już karne chcecie?

0

@Bykunn Jest Wenger i Global Football Development, dziesiątki ludzi którzy się tym zajmują. Niech coś wymyślą.
Co ja bym zaproponował? Ewidentna ręka, czyli taka zagrana z premedytacją (np. Suarez z Ghaną podczas MŚ 2010) - rzut karny. Pozostałe ręki - rzut wolny z 16 albo powiedzmy 20 metra na szerokości na której była ręka.

0

@baartekk97 ok jest to jakieś rozwiązanie. Tylko znowu będą kontrowersje co jest z premedytacją a co nie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?