La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1012 Culés

0

Włochy - nowe obostrzenia dla pracowników. Rząd wprowadza jedne z najsurowszych restrykcji na świeci

Rząd Włoch zdecydował się wprowadzić jedne z najbardziej surowych obostrzeń przeciw epidemii koronawirusa. Jak podaje Reuters, wszyscy pracownicy w tym kraju będą mieli obowiązek przedstawić dowód szczepienia, negatywny test na COVID-19 lub zaświadczenie o przebyciu infekcji.Inaczej cię nie zatrudnią.


3

@Borneo I prawica w Włoszech się na to godzi? Tragiczne przepisy, państwo totalnie wchodzi w buta w gospodarkę

4

@Borneo kretyni skończeni.... paranoja!

0

@Maciek069 Włochy zostały mocno dotknięte covidem.W zasadzie w Europie tam się wpierw pokazał.To jeden z 4 krajów w Europie w którym turystyka jest bardzo rozwinięta oprócz Francji ,Hiszpanii i Anglii.We wszystkich tych krajach jest sporo emigrantów większe narażenie na różne mutacje.Co powoduje że te kraje są bardziej narażone na covid niż inne .Tak się poprostu bronią.Z naszego punktu widzenia lepiej aby w tych krajach jak najwięcej było zaszczepiinych z Anglii przyszedł np. brytyjczyk. Jest to w naszym interesie bo tam mutacje przychodzą wpierw.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?