- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1265 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1265 Culés
0
Czytalem dziś ciekawy wpis z pytaniem, czemu ludzie nie montują w toalecie pisuarów? I w sumie jest to dobre pytanie, czemu tak rzadko spotyka się pisuary w czyichś domach? Wiadomo ze jak ktoś nie ma miejsca to jest to zrozumiałe, ale często ludzie maja łazienki większe niż inni salon z kuchnia i jest to bardzo rzadko stosowany zabieg. Kiedyś bidetów tez się nie montowało, a teraz ludzie się przekonali i coraz więcej osób mając miejsce montuje bidet. Pisuar w domu widziałem 3 razy w życiu w sumie, a czasami kible są tak duże ze zmieściło by sie tych pisuarów tyle co w centrum handlowym. Wiadomo ze jest to kolejny obiekt do mycia, ale bez przesady bo umycie takiego czegoś zajmuje mniej niż minutę. Wydaje mi sie ze ludzie żyją w przekonaniu, ale jak kto tak pisuar w domu? Sam jak będę miał większy kibel kiedyś to sobie taki zamontuje bo to wielka wygoda dla faceta. Zapraszam do dyskusji
0
@Janas11224 ciekawy temat :D
0
@Janas11224 i kobieta by się nie dopieprzala o nie zamknięta deskę, dla osób z miejscem i facetem w domu super pomysł.
1
@Janas11224 Ale po co? Tylko mężczyźni z tego mogą skorzystać. W miejscu publicznym ok, ale w domu? Sikanie do kibla chyba nie jest problemem żeby instalować w łazience pisuar.
0
@BartqRKO No właśnie żeby nie szczac na dechę i ogólnie zachowywać większa czystość. Nie zawsze trafisz nawet jak się postarasz, wydaje mi się ze to spoko pomysł.
0
@Janas11224 To podnieś dechę, albo usiądź :d
0
@BartqRKO jak podniosę dechę to wciąż mogę nasikać na kibel. I to ze nie siadam na tym nie ma znaczenia bo się to myje i tak.