La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

2

Trza bylo wczoraj tak grać.

3

@baartekk97 grali dokładnie tak w drugim i czwartym. W pierwszym nawet lepiej graliśmy. Słowenia grała lepiej od Serbów.

0

@michal26 Mylisz się. Dzisiaj, na razie, gramy dobrze zagrywką. Wczoraj pary starczyło nam tylko na 1 set. A dobra gra zagrywką sprawia, że rywale stają się bezradni.
No i Kurek wreszcie coś trafia.

0

@baartekk97 Przecież drugi i czwarty set obie drużyny zagrały na dość wysokim poziomie..nie rozumiem o co Ci chodzi..

0

@michal26 Popatrz na statystyki z wczoraj i dzisiaj, a zobaczysz różnicę.

0

@baartekk97 rozumiem, że uwzględniamy też statystyki po stronie przeciwnika? Zrozum, że Słowenia grała poziom wyżej niż Serbia. Przez dłuższy czas nie psuli swoich akcji. Grali bardzo precyzyjnie i byli kapitalni w obronie. Uwzgledniamy takie szczegóły, czy to nie istotne dla Ciebie?

0

@michal26 Nie psuli swoich akcji, bo podawaliśmy im piłki. Tak ciężko to zrozumieć? Dzisiaj lepiej serwujemy, odrzucamy Serbów od siatki i są tego efekty.
Osobną kwestią są sprawy mentalne. Serbom już się nie chce.

PS
Posłuchaj co przed chwila powiedzieli Ruciak i Zagumny w studiu TVP. Potwierdzili to co napisałem.

0

@baartekk97 Chętnie posłucham co powiedzą po meczu.
Natomiast prawda jest taka, że wczoraj leciały bomby, a i tak przyjmowali. Kapitalny atak ze środka - bronili. Zrozum, że wczoraj zwyczajnie też Słowenia zagrała świetny mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?