La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

0

szkoda ze wczoraj nam tak nie szlo

3

@Barcaa12 Moim skromnym zdaniem wczoraj Słowenia grała dużo lepiej, niż dzisiaj Serbia, ale i tak mogliśmy ich ograć, gdyby psycha wytrzymała.

6

@Barcaa12 było 24-22 i niewykorzystane okazje na 2-0 zrobiły swoje. Siedliśmy na jednego seta, a potem były dodatkowe nerwy gdzie znowu nie utrzymaliśmy przewagi. Mieliśmy 18-14 też w 4 bodajże.

Byliśmy jak walec w na tych ME, ale wypuściliśmy na własne życzenie szanse na tytuł.

0

@MesQueUnClub_87 Grała lepiej, bo graliśmy gównianą zagrywkę (poza pierwszym setem). Zagrywka w siatkówce jest jak serwis w tenisie ziemnym - kluczowy element.

0

@MesQueUnClub_87 2-0 było na widelcu - czasami tak w sporcie bywa, że trzeba wykorzystać swoje okazje i nie dać życia rywalom. Końcówka 2 seta ustawiła niestety i seta trzeciego gdzie chyba ta Słowenia musiała wjechać na psychę.

0

@baartekk97 Też, ale bardzo dobrze bronili i nie odpuszczali żadnej piłki, rzucali się po ziemi za każdą piłką.

0

@mekston Piłkę setową zmarnowaliśmy zarówno w drugim secie jak i czwartym.

0

@MesQueUnClub_87 tak - w czwartym też nie wykorzystaliśmy szansy. Najpierw na spokojnie dociągniecie do końca tego seta - było bodajże 18-14, a potem też przed grą na przewagi było dobrze po naszej stronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?