La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1376 Culés

0

0

@VamosGirl zależy do czego ma służyć.

2

@VamosGirl Opłaca się, masz 6 rdzeniowy procesor niskonapięciowy (U), który mniej się grzeje, szybki i pojemny dysk, 16GB Ram, zainstalowany system operacyjny i 15;6" ekran.

0

@Bobo25 Praca w domu, raczej bez gier. Laptop miedzy 2500-3000. Chyba że masz jakieś inne propozycje.

1

@VamosGirl W zupełności wystarczy.

0

1

@VamosGirl z całego serca polecam. Mój brat wczoraj kupił identyczny również EURO. Jesteśmy po konfiguracji, bardzo fajny lapek! PS: pamiętaj, że nie ma napędu CD/DVD więc płytki odpadają.

1

@vlbmadridista Płytki to obecnie relikt przeszłości ;)

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 No ostatnio się o tym przekonałem, jak dostałem wynik tomografii komputerowej głowy na płytce dvd i nie miałem jak jej obejrzeć...

0

@Bobo25 No niektóre placówki są zawieszone w czasie, bo powinieneś dostać login do strony danej kliniki na której można obejrzeć sobie materiał online.

0

@MesQueUnClub_87 To akurat prywatna klinika która współpracuje z Medicover w którym mam pakiet medyczny. Ogólnie placówka wygląda naprawdę nowocześnie. Ale wyniki dostałem na płytce.

1

@VamosGirl w tym pierwszym był nieco lepszy procek i więcej Ramu. Tutaj jest chyba nieco lepsza karta graficzna.
Ale do pracy w domu takiej normalnej też w zupełności się nada.

0

@VamosGirl Tamten był lepszy, jak nie będziesz grała/grał w gry to bardziej trzeba patrzeć na procesor i Ram, niż na kartę graficzną. Ten laptop z wcześniejszego linku był bardzo dobry, dobre były również pod nim komentarze, nawet tutaj ktoś go polecał.

0

@Bobo25 No ja wczoraj byłem w swojej klinice Alfamedica, też prywatnie, to mam założoną swoją kartę z loginem za pomocą której mogę sobie na bieżąco sprawdzać wyniki badań, historię przeprowadzonych badań, progres leczenia na podstawie wyników krwi itp itd.

1

@MesQueUnClub_87 w Medicover też jest coś takiego. Nawet aplikacja jest, Można umawiać wizyty, są tam historie wizyt, wyniki badań itd. ale wyniki typu tomografia, RTG są opisowe, nie ma załączonych zdjęć. Ja dostałem płytkę na której były zdjęcia z TK ale opis ma być w ciągu chyba 3 tygodni. Jeszcze nie mam.

1

@VamosGirl z tych dwóch lepsze parametry ma HP. Dysk 256 GB w pierwszej opcji to dość mało. Po kilku miesiącach sam system może się rozrosnąć do dobrych kilkudziesięciu GB, a nawet koło setki.
jak już to jednak szukaj z dyskiem ssd ale te 512 GB.
Chociaz ja akurat z HP miałem przykre doświadczenia, w sensie że szybko mi padł, zaraz po zakończeniu gwarancji, podbną sytuację miałem też w rodzinie z tą marką, ale to może być przypadek. Nie przenosiłbym tego na całą markę.

1

@VamosGirl W pierwszym masz lepszy procesor kosztem mniejszego Ramu, w drugim masz więcej Ramu kosztem i5. Zarówno jeden jak i drugi będą się dobrze spisywać przy takiej zwykłej codziennej pracy jak internet, filmy, muzyka, podstawowe programy, ale jak masz zamiar w przyszłości korzystać z jakichś programów do obróbki zdjęci, filmów czy muzyki, lub korzystasz z komputera w taki sposób, że masz milion otwartych różnego rodzaju okien, aplikacji itp to zdecydowanie bierz ten, gdzie jest więcej Ramu. Poza tym te procesory "U" niskonapięciowe są dobre do takiego zwykłego korzystania na co dzień bo nie grzeją tak obudowy jak te wysoko wydajnościowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?