La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

3

W drugiej połowie już to tak źle nie wyglądało (chodzi mi o fragment gdy graliśmy 11vs11). Ale oczywiście gdy gra zaczęła nam się układać, aż tu nagle kłody pod nogi zostały rzucone. Dla mnie czerwona kartka dla Frenkiego to jest skandal. Jeszcze zrozumiałbym gdyby zostawił nogę... ale on ją cofnął maksymalnie jak się dało XD Już nie wspominając o tym, że najpierw była piłka. Rok temu była identyczna sytuacja Casemiro z Leo Messim w październikowym El Clasico tylko, że w polu karnym. O faulu nawet nie było mowy, a Casemiro nie cofał nogi tylko wjechał w Leo. Minimalny kontakt z piłką go uratował, natomiast teraz zupełnie odwrotna decyzja sędziego. Parodia.
Grając w 10 trudno jest prowadzić grę, dobrze, że gola nie straciliśmy. Szkoda, że Memphis nic nie wcisnął, bo miał dwie świetne okazje. A ostatnia akcja meczu to jest hit :D
Na szczęście nie wyglądało to już tak źle jak z Granadą, ale wciąż jest wiele do poprawy. Trzeba wierzyć w jak najszybszy powrót do zdrowia Fatiego, Agüero i Dembele, bo z przodu jest największy problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?