La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

62



Trafny komentarz :)

4

@DonMatteo901 Mołdawianie nie są za Sheriffem - klub należy do oligarchy wspieranego przez Rosję, a sam klub należy do Nadniestrza - buntowniczej republiki wspieranej również przez Federację Rosyjską. To tak na marginesie, reszta w sumie może się zgadzać. Ja żałuję, że skupiłem się na Paryżu, zamiast obejrzeć Liverpool - taki recital bramek przegapić :/

0

@DonMatteo901 Za to jaką romantyczną historię można obejrzeć na powtórkach xD

5

@normasubiektywna Ja tam z meczu PSG z City byłem zadowolony :)

0

@DonMatteo901 Mi brakowało skuteczności po stronie City. PSG grało w sumie jak repra Francji i widzę, że tak grają przynajmniej od przejęcia kadry przez Pochettino.

0

@DonMatteo901 Takiego złomowania to nawet na La Rambli nie było xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?