- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
2
Nie jesten w stanie tego zrozumiec.
Startuje w wyborach bez planu, udaje mi sie wygrac poprzez wpadki konkurencji. Obiecuje, ze Messi zostaje, ze mamy plan jak odbudowac klub I Co najwazniejsze ludzi do tego (trener, dyrektorzy itp)
Nie udaje sie sprzedac szrotu.
Zapewnienia ze przedluzenie umowy z Messim jest na finishu I nagle bum bum bum nie podpiszeny Ciebie, wez wypie....
Argentynczyk jak I kibice w szoku a ten jedzie sb na Ibize.
Ronus jak wieny nie byl trenerem Lapcia, to dlaczego go nie zwolnil?
Nie bylo pieniedzy? Nie bylo ciekawego nazwiska do zadtapienia?
Przed sezonem prezydent zapewnia ze wspierany trenera na 100% (juz niedlugo po rozpoczeciu sezonu), zaczynaja sie popychanki trenera z prezydentem w mediach. Terax w sytuacji jest jak jest mowinci, ciagle ze kazdy mecz jest jak skarg, prxegrywsny partolimy ale nic nie robi. Jezeli nie mial konkretnego zawiska w lecie to tyn bardziej teraz nikt mu nie przyjdzie odlowic tego statku z ocesnu?
Romus zeby prscowac u Nas dolozyl gdzies 6M ze swojej pensji to make zlozyc rezygnscje I byc tyle pieneidzy w plecy? Woli poczekac az go zwolnia I zwroca mh w odprawie te pieniadze.
Do czego bije, do tego ze Nasz wspanialy prezydent jest winowajca w pewnyn stopniu tej syfuacji (typowy polityk duzo mowi obiecuje a nic nie rb), dlaczego w lecie nie przyjal swojego trenera, dlaczego nie zwolnil jeszcze ronusa, dlaczego chce/chcial zaplacic 60M za olmo, dlaczego wyciaga na swistlo dzienne komplikscje z trenerem itp. Moim zdanirm nie profesjonalne zachowanie I Co gorsza dzialanie bez dlugoplanowego planu. Powiedz szczerze ze ciezko to widze, moze juz lepszy bylby ten Font z Xavim I Messim w druzynie..
0
@VamosGirl Pisz po polsku :) tego się nie da czytać..