La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

3

Sztos film.


konto usunięte

0

@Encore ocen go w skali 1-10. Ja to daje mocne 7

0

@DaPidejpi Co ty dejpi z ch spadłes.Przecież to fajniuśki film.8.5/10

konto usunięte

0

@Encore dawno nie oglądałem wiec daje tyle. Trochę się pozapominalo wiec wiesz jak jest. Kiedyś za dzieciaka jak to pierwszy raz obejrzałem to chciałem książkę napisać właśnie coś w stylu, ze jacyś majowie byli i nagle koloniści przypłynęli i chcieli ich zabić. Zacząłem to pisać na kompie i cała „książka” wynosiła mniej niż jedna stronę pozdro

0

@Encore oglądałem ale jakoś mnie mocno nie zachwycił :/

0

@Jakchcesz @DaPidejpi a idzcie...

1

@Encore gdzie mam iść? I dlaczego z @DaPidejpi ?Ja go nie znam prywatnie. Rozwiń proszę.

1

@Jakchcesz Kończe tą dyskusje ..

0

@Encore z tego co pamietam to zarli sie miedzy soba, a ta cala zaglada majow to zaczela sie wraz z koncem filmu, jako takie niedopowiedzenie historii. Innymi slowy nuda

0

@Encore średnio ten film opowiada o zagładzie Majów xd dopiero w ostatniej scenie widać konkwistadorów. Szkoda że nie pociągnęli tematu u kolejnej części nie zrobili już stricte opowiadającej o zagładzie dokonanej przez Hiszpanów

0

@Encore Solidne 5-5,5. Dla mnie to nic wybitnego, ale też zależy jakie gatunki kina podchodzą Ci najbardziej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?