La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

0

Jak myślicie przegramy wszystkie 3 najbliższe mecze ??

13

@Cwaniak4 San Marino do pyknięcia raczej.

1

@Cwaniak4 Po kadrze zawsze gramy kibel więc przegrana, z Realem ostatnie klasyki gramy kaszane a Koeman prawie każdy mecz z mocnym rywalem albo przegrał, albo zremisował więc szykuje się porażka z Dynamo to znak zapytania w końcu nie mamy kadry żeby z takimi potęgami rywalizować jak Dynamo...

0

@Cwaniak4 oczywiście. Masę 352 jest niezwyciężone!!

Przynajmniej od środy.

1

@Cwaniak4Valencia Bordalsa zabiega nas na śmierć, nawet Real w formie miał problemy z ich pressingiem.
Dynamo - obawiam się znowu blamażu ale licze przynajmniej na jakąś dramatyczną walke o punkty do samego końca.
Real - Benzema wyjaśni naszą marną obrone (Real też ma chyba tak samo marną obrone ale różnica jest taka że oni mają działający atak a my nie).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?