La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

5

Barcelona będzie chciała chronić Gaviego i chcą przedłużyć z nim umowę do 2026 roku z klauzulą w wysokości 500M euro. Jest to jeden z priorytetów klubu. [Ferran Correas]

Prawdą jest, że Barcelona chce w zimowym okienku transferowym wzmocnić ofensywę. Zarówno Dani Olmo jak i Sterling to dwie najbardziej cenione opcję. [Fernando Polo]

Płatności transferowe, z którymi Barcelona zalega do 2024 roku. [TV3]
- 39M (euro): Pjanić.
- 32M: Frenkie de Jong
- 16M: Coutinho
- 13M: Dest

(via: BarcaInfo)

0

@Messibestplayerintheworld Tylko nie Dani Olmo ani Sterling. Obydwaj świetni zawodnicy, ale są trochę przehypowani i nie mają zdolności przywódczych, a Barcelona potrzebuje lidera w ataku.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld jak oni chcą zarejestrować Olmo/Sterlinga z 97 mln limitu? Nawet korzystając z tej zasady, że możemy wydać 25% z tego co zaoszczędzimy to musielibyśmy zwolnić 40 mln na 10 mln pensji dla jednego z nich. Moim zdaniem nie do zrobienia.

0

@Zoker olmo kompletnie nie przekonuje sterling tak.Główna przyszłość to fati i on może stać się tutaj przywódzcą.Zobaczymy jak za rok będzie wyglądał Depay czy się przyjmie

0

@Abominacja zobaczymy co z obniżeniem kasy na pensje Coutinho , umtiti i Roberto.Może to będzie miało wpływ.Choć tu przepisów nie znam czy w trakcie sezonu ta obniżka będzie miała wpływ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?