- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
3
HISZPANIA
Ciekawy zespół tworzy Lucho, może brakuje siły nazwisk z przodu jak kiedyś i pomocy ale Oryzabala, Ferran, Fati (jak wróci do kadry) to może fajnie i wygladać w przyszłosci niedalekiej - oczywiści brakuje kogoś takiego jak Villa ale może ta trójka da radę
Gavi wg mnie super zawody - aż dziwne że na whoscored i sofacore dostał najnizsze oceny z pomocy, gdzie busi wg mnie najsłabszy i elektryczny wczoraj dostał wyższe
ogólnie maja wreszcie fajna pomoc po kilku latach posuchy - koke, busi, gavi, pedri, soler, thiago, merino
a ten yeremy pino pierwszy raz go widziałem wczoraj ale grał fajnie, ta piłka do alonso place lizac
0
@lucca87 A mi sie Busi wczoraj podobał, miałem wrażenie że był dwa razy szybszy niż jak go oglądam w klubie, do tego fajnie utrzymywał się przy piłce (choć i straty mu się też przydażył) i posłał parę fajnych piłek do przodu.
Oczywiście Gavi też zagrał dobre zawody, choć trochę komentatorzy (Laskowski z kimś ) chyba trochę przesadzali bo podkreslali niemal każde jego zagranie.
1
@Bobo25
busi jak dla mnie miał za dużo nonszalanckich strat wczoraj, gdzie zamaist szybko podać piłkę za długo ją trzymał i stracił w groźnej strefie boiska - z 2-3 sytacje takie pamiętam, nie to żeby zagrał źle busi, bo na jego szczeście odbyły sie tre starty bez konsekwencji ale wg mnie gavi zagrał lepiej, zwłaszcza w aspektach defensywnych - będą z niego ludzie
Ferran Torres - przeszedłza grosze do City, to byłaby lepsza inwestycja niż Griezmann, patrząc z perspektywy czasu i kasy, bo sądzę ze dałby tyle samo albo nawet wiecej u nas ale kasy zdecydowanie mniej by poszło na niego
2
@lucca87 1 raz Pino widziałeś? Ja go parę razy już widziałem jak np grał z Realem, Man United w finale czy ostatnio. Podobny zawodnik stylem gry do Ferrana ale chyba z jeszcze większym potencjałem.