La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

1

Pięknie! Jazda z tymi Belgijskimi przegrywami!

0

@hayek 3-2 z Japonią na mundialu coś Ci mówi? Nie zawsze świetne drużyny wygrywają całe turnieje. Najlepiej popatrz na Holandię.

0

@mariosss20 A co ma mi mówić? Wygrali z Japonią przegrywając 0-2, powtórzę wygrali z Japonią. Dla topowych reprezentacji europejskich niewygranie takiego meczu to wstyd. Poza tym Holendrzy zagrali fenomenalny finał MŚ i nie pykło, ale reszta ich turnieju była bardzo mocno szarpana i szczęśliwa.

0

@hayek ale ostatecznie ich nie wygrali i do tego zmierzam. Co do Belgów to 2014 ćwierćfinał, 2016 ćwierćfinał, 2018 - 3 miejsce teraz ćwierćfinał. Więc zawsze w najlepszej 8 są.

0

@hayek do meczu z Japonią ma to mówić ,że pokazali charakter. Nie jedna drużyna wówczas by odpuściła. Tym bardziej ,że Japonia to też nie są ogórki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?