La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

konto usunięte

1

Wolicie, aby wasze sprawy rozstrzygały niezależne sądy, czy osoby z nadania politycznego. Lepiej być w UE czy lepiej żeby wróciły paszporty, ale dzięki temu nie będzie nikt obcy nam wjeżdżał do kraju.

1

@barca87f Niezależne sądy? jak będą takie w Polsce to jak najbardziej.

0

@barca87f jedno ale nie myl braku paszportów z UE

1

@barca87f Gdzie te niezależne sądy? xD

konto usunięte

0

@barca87f
Dla mnie gosciu z za granicy jest takim samym obcym co gosciu z Radoomia, Sosnowca czy uj wie skad.

konto usunięte

0

@barca87f wizy, koniec dopłat do rolników, dzięki temu polskie produkty podbily by unijny rynek

konto usunięte

1

Niezależna Pawłowicz i Piotrowicz zadecydują o Polsce na podstawie własnego widzi mi sie

konto usunięte

0

@barca87f A przeszkadza Ci obcy w Twoim miescie? Mnie to nie boli... sam duzo podróżuje i nie dlatego ze jestem w UE a dlatego ze Polska jest w Schengen

0

@Rust_Cohle bez kitu. Mam dużo więcej wspólnego z liberałem z np Hiszpanii niż z konserwatystą z bloku obok. Taki podział na my i obcy w kontekście narodowości jest dziwny w dzisiejszym świecie

konto usunięte

0

@Rust_Cohle też uważam Radom i sosnowiec za ciała obce

konto usunięte

0

@RR ja poza Schengen. Super się patrzy jak RP się stacza

0

@barca87f Sądy w Polsce nie były, nie są i nie będą niezależne.
W latach 90tych siedziała na nich postkomuna/SLD, potem PO zagospodarowało sobie ten teren razem z postkomuchami i do dzisiaj sędziowie są polityczni, działają zgodnie z linią partii PO, następnie PiS chce sobie samemu podporządkować władzę sądowniczą, ale sędziowe są wierni PO i się stawiają.
Nie trzeba być Einsteinem, żeby zauważyć jak skorumpowane i podległe wszelkim władzom są nasze sądy.
Jedynym antidotum jest wybieranie sędziów np. co 4 lata w referendum, tak żeby łapska władzy były od nominowania sedziów daleko.
Inaczej się tego nie da naprawić, każda władza w naszym skorumpowanym kraju będzie chciała ustawić sądownictwo pod siebie.
Tylko jedni robią to bardziej topornie, inni z ukrycia.
PiS nie jest tu w niczym gorszy od reszty.

konto usunięte

0

@RosjaninBut jesteś głupi. Wybory na sędziów. Głosujcie na mnie bedea najniższe możliwe wyroki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?