- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1366 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1366 Culés
56
Neymar w wywiadzie: "Myślę, że to będą moje ostatnie mistrzostwa świata. Wynika to z tego, że nie wiem czy jestem odpowiednio silny wewnętrznie, aby nadal radzić sobie z pilką nożną. Zrobię wszystko, żeby pokazać się z dobrej strony i odnieść zywcięstwo z Brazylią"
Skomentuje to tylko tak: https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244714274_3187991121420136_1096595817791865053_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=n3bqjm9A18gAX87cCwR&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=cd5e6b18dd78381c1f9f8c354c3d3014&oe=61899F60
1
@DonAndresFCB Ibra i Cristiano śmieją się
34
@DonAndresFCB przynajmniej nie ukrywa chlopak swojego brazylijskiego mentalu
1
@DonAndresFCB Też trzeba przyznać, że Neymar to piłkarz o całkowicie innej charakterystyce, jak i stylu prowadzenia się, który opiera swoją grę na przyspieszeniu, szybkości, zwinności(ogólnie na dynamice) są to atrybuty, które z wiekiem piłkarza zaliczają największy regres. W 2026 będzie miał już 34. Ale no abstrahując od tego to trzeba przyznać, że chłopak ma top mental xD
6
@DonAndresFCB A ma coś udowadniać na siłę? Może bawić się do końca życia już. To ma wbrew sobie coś robić?
0
@hayek no, ale Ronaldo dokładnie na tych samych aspektach opierał swoją grę. Wiedział o tym, że musi się ukierunkować w trakcie kariery na inną stronę, bo zatraci wielkość. Poszedł w kierunku goleadora, lisa pola karnego. No i takiego CR7 znamy od 8 lat mniej więcej. A Neymar hurr durr zmęczony. Zwykły Braziol i tyle. Zupełnie inne podejście do futbolu. To różni jego od Messiego czy Ronaldo, którzy zmienili swoje charakterystyki
0
@DonAndresFCB No i dobrze, po co ma na siłę dbać o najwyższą formę skoro go ciągnie do tanga, swoje już wygrał, swoje zarobił niech się chłop bawi
0
@DonAndresFCB Cenię za szczerość
1
@DonAndresFCB Jest szczery i to szanuje ale niech młodzież się broń boże przypadkiem na nim nie wzoruje.