- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
6
Skandaliczna wypowiedź Wyszkowskiego (Dirlevenger to był niemiecki zbrodniarz SS)
Takich ludzi ma PiS..
@Kgorecki2500 @ProMILs @Barca1992 @macio_944
4
@tomek8756 Widzę, że tam co jeden to "lepszy".
4
@tomek8756 Zaraz Ci ktoś napisze, że dobrze mówi :D
1
@tomek8756 no kretyn pisząc delikatnie
0
@tomek8756 A to już nie pierwszy raz chłop odlatuje
0
@tomek8756 różnica jest taka, że te starsze babeczki walcząc w Powstaniu, zobaczyły co to jest wojna i szanują cenę pokoju i stabilności w Europie, którą nawet przy wszystkich swoich mankamentach Unia Europejska skutecznie zapewnia. Przy wszystkich wadach UE ( a wcześniej EWG), 75 lat pokoju w Europie (nie licząc Jugosławii) to jest coś absolutnie czego nie da się nie docenić i trzeba szanować. Kolejne pokolenia ludzi, którzy nigdy nie poznali tego co jest wojna, a wśród nich gnidy, które w imię machania szabelką i "retoryki wiecznie pokrzywdzonego we wszystkim narodu", któremu się zawsze wszystko należy dążą do niej. Co innego jest walczyć o swoje interesy (słuszne) a co innego dążyć nieustannie do bycia skonfliktowanym ze wszystkimi dookoła i wiecznie być tym który ma brać, a nigdy dawać od siebie. Wyszkowski to nie jest debil, to arcydebil.
0
@tomek8756 Możesz mi wytłumaczyć w jaki sposób protestujący mają związek Dirlevangerem? Nie rozumiem jak ten koleś z twitta to powiązał?
1
@don'T.R.I.P.e Nie wiem jak to był w stanie powiązać, musisz zwrócić się do autora twitta
0
@tomek8756 A czyli po prostu brak mózgu bo myślałem że coś więcej się za tym kryje