La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

1

Właśnie obejrzałem zwiastun drugiej czesci filmu "W lesie dzis nie zaśnie nikt". To ten polski slasher, ktory przez pandemie w 2020 wleciał na Netflixa, a nie do kin.
Skupię się na jednym aktorze - Mateuszu Wiecławku. Lubie dosyć to, jak on gra w filmach, ale niestety przez swój głos to typ, ktory moze grać postacie, które niezbyt eksponują swoje emocje. Widziałem go spanikowanego na tym trailerze i powiem szczerze, że średnio mi to tu pasuje.
Film nie jest na mojej liscie "must watch", jesli chodzi o zblizajace sie premiery, ale pewnie koniec końców go obejrze i będę mógł ocenić jak wypadł absolwent łodzkiej szkoły filmowej.

1

@Ojciec5tkidzieci Taki kaszalot ,że wątpię aby był na kogokolwiek liście...

1

@Ojciec5tkidzieci Pierwsza część dostała ode mnie na filmwebie zasłużone 2/10. Trudno nazwać to "dzieło" horrorem. Tragiczna gra aktorów na czele z główną bohaterką, która powinna iść w influencerkę czy świat biznesu, a nie aktorstwo. Drugiej części na pewno nie obejrzę.

1

@Zoker Oj tak, aktorsko pierwsza czesc była słaba. Niewykorzystano potencjał, jaki miał ten film przez obecnosc aktorow pokroju Cyrwusa czy Mecwaldowskiego.

1

@Ojciec5tkidzieci Polska niestety zawsze słabo stała horrorami i gdybym miał wymienić jeden dobry tytuł z tej kategorii to bym nie dał rady. Uważam, że najlepiej wychodziły im komedie w starym stylu, ale i to niestety zostało zabite przez postęp pokoleniowy. Generalnie według mnie polska kinematografia mocno się pogorszyła przez ostatnie lata i poszła nie w tym kierunku co trzeba, a najgorzej wychodzą nam filmy robione na wzór amerykańskich odpowiedników.

1

@MesQueUnClub_87 Do dobrych gatunkow zaliczyłbym tez te nawiazujace w jakis sposob do historii, tworzone w czasie PRLu, czyli Kanał, Potop, Pan Wołodyjowski, Hubal. No i jak napisales, komedie starego typa (Nic śmiesznego, Chłopaki nie płacza, Poranek Kojota), ktore dzisiaj nie miałyby szans na przebicie sie w porownaniu z latami poprzednimi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?