La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

konto usunięte

3

Kessie to aktualnie marzenie, mega gracz, mega walczak, dobry odbiór, podanie, strzał, piłkarza o takim profilu brakuje Barcelonie, no i oczywsicie jest głodny trofeów :)

0

@AllBundy jak brakuje skoro jest pedri i de jong

konto usunięte

4

@PodkarpackiKibic Pedri niech cos w końcu pokaże, De Jong też cieniutko ostatnio, chodzi mi też o siłę fizyczna, a Kessie bije obu panów na glowe

1

@PodkarpackiKibic Inny profil zawodników to jest niż Kessie

2

@AllBundy Z tym trenerem to jedno wielkie g pokażą.

konto usunięte

1

@Coutinho007 no dokładnie, ktokolwiek by nie przyszedł

1

@AllBundy @Coutinho007 Kessie ciekawy gracz, ale na box to box mamy De Jonga z którym by ewentualnie musiał rywalizować. Bardziej nam potrzebny jakiś zawodnik na pivota, który zastąpi Busiego. Jeśli mamy dość pieniędzy to czemu nie, ale i tak następcę Busiego trzeba będzie kupić.

1

@AllBundy Tutaj by ci przyszedł nawet Mbappe czy De Bruyne i by zniknął a on by gadał, że nie ma kim grać.

1

@ViscaelBarca2007 Niby tak ale i tak liczę na inny profil zawodnika jak Zakaria właśnie czy Kessie, De Jong i Nico też mogą grać na Pivocie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?