La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

1

O karierze Benjamin'a Mendy'ego powoli można chyba już pisać w czasie przeszłym?

https://sport.onet.pl/esportmania/fifa/fifa-22-benjamin-mendy-usuniety-z-gry-po-oskarzeniu-o-gwalt/fjfcp1n

Nie żebym jakoś specjalnie lubił tego piłkarza, ale jest już uznany winnym zanim sąd prawa wydał wyrok.

konto usunięte

3

@John_Doe Później się okaże, że jest niewinny, ale kariery i tak już nie odzyska. Klasyk

0

@John_Doe myślisz że spłaciły się już te 50 milionów które city zapłaciło za niego?
Oczywiście na biednych nie trafiło:)

4

@Mr8lack Oskarżenie ma większy zasięg niż przeprosiny za niesłuszne oskarżenie. Dożywotnia łatka gwałciciela...

konto usunięte

7

@John_Doe dlatego za fałszywe oskarżenia powinna być taka sama kara za jak czyn o który się oskarża

0

@Krystian1588 W City i P$G i tak księgowa nie potrzebna.
Chodziło mi bardziej o bądź tu teraz sędzią i wydaj sprawiedliwy wyrok, jak wszyscy/większość ma z góry Mendy’ego za winnego…

1

@John_Doe teoretycznie tak
Ale też była sprawa ostatnio odnośnie piłkarza Brighton, tylko nie pamiętam nazwiska teraz, zresztą z tego samego powodu. Chodzi mi o to że jeśli ktoś chciałby naciągnąć to raczej wybrał by bardziej medialnego piłkarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?