La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 831 Culés

0

Oglądałem właśnie filmik z dzisiejszego treningu Barcelony. Kompletnie nie rozumiem, kolejny raz zapraszania na treningi kogoś pokroju Polo Peque. Przecież gość z jego umiejętnościami nie powinien nawet grać w Barcelonie B. Jest sporo młodych skrzydłowych, ofensywnych graczy, z dużo większymi umiejętnościami, którzy mogli by się doskonalić z pierwszą drużyną. Kompletnie niezrozumiała dla mnie decyzja.

0

@KrwawiaceoczyVEB Oni też mają za zadanie pomagać w treningu 1 drużynie.

0

@KrwawiaceoczyVEB A może ktoś chce go kupić czy coś? I tak też się zwiększa wartość. W teorii.

0

@szymon6847 Ale to wiesz po co dawać szansę komuś bez perspektyw, lepiej już niech nawet jakiś 15 latek z nimi potrenuje, bo to też zdobywanie doświadczenia
@koksik2700 w tym przypadku napewno nie, on ma 21 lat a jego max to 3 liga, gdzie nawet tam ma problem z regularna grą, czy nawet powolaniami na spotkanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?