La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

0

Z wczoraj :
Najchętniej obstawilbym mistrza dla Lecha ale obawiam się, że będzie tradycja, Legia na koniec sezonu lub po odpadnięciu z LE, odrobi straty i wygra.

W końcu po meczu Barcelony można było spać spokojnie i być uśmiechniętym. Ansu i Dest - super. Cou fajnie, że się przełamał ale sposób w jaki przyjął ta piłkę dawał wiele do życzenia. Depay fajna walka ale troszkę za dużo strat w dryblingu i niecelnych strzałów, poza tym fajnie jak utrzymywał piłkę i odgrywał kolegom.

Fajnie byłoby zobaczyć Alvesa, na pewno pod względem atmosfery i doświadczenia. Jako zmiennik myśle byłby naprawdę fajna opcja.

1

@Qba2312 Jeśli tak się stanie to Lech zostanie największym frajerem w historii, nawet przebiją swoje zeszłoroczne oszczędzanie zawodników w LE na Podbeskidzie xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?