La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

2

Trylogia Nolana jest świetna... ale brakuje mi w niej tej brutalności u Batmana...

Mam nadzieję, że Batman Reeves'a też będzie miał trylogię, a sam film numer jeden będzie tak samo niesamowity, jak Mroczny Rycerz z... dużo większą brutalnością u samego Batmana.
@Encore

0

@Rewolucja123 Powiem Ci też wyczekuje tego Batmana. A co do brutalności to hmm może masz rację ale liczę na więcej efektów specjalnych. Ma się dziać krótko mówiąc.

0

@Encore Brutalność jaką mam na myśli, to coś w stylu tej walki z BvS, czyli łamane kości, poważne uszkodzenia...


0

@Rewolucja123 Chociaż bez Jokera będzie dziwnie

0

@Encore Ujdzie. U Nolana w trylogii był, tutaj póki co jeden film. Mam nadzieję na trylogię.

0

@Rewolucja123 No i też bez Morgana Freemana :C

0

@Rewolucja123 z tego co widać na zwiastunie może być brutalnie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?