- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
3
Ostatnio pod wpisem o tym że Xavi Simons chce wrócić do Barcy poleciało dużo hejtu w stronę tego chłopaka, zaczynając od zarzucania braku umiejętności i kończąc na porównaniach do Moriby ;) trzeba być idiotą żeby porównać tych 2ch zawodników, Moriba odszedł w momencie kiedy miał szansę być częścią 1 zespołu i kiedy Barca znów zaczęła stawiać na wychowanków, Natomiast Xavi Simons odszedł z klubu w momencie kiedy nikt nawet nie spoglądał w stronę wychowanków, a pisanie że jest słaby .... Proszę was to jest 18 letni chłopak który ma olbrzymi talent, a wychowanków nigdy dość w Barcelonie ! Może i popełnił błąd odchodząc z Barcy, ale każdy zasługuje na drugą szansę ;) #Pique
1
@kaamil1910 Mnie bardziej rozczula jak zaczęto mu umniejszać, gdy redaktor (prawdopodobnie jedna z kilku osób, która oglądała jego rocznik) wskazał kilku lepszych z jego lat i ogólnie zaznaczył, że ten stoi w miejscu i jego odejście nie zaboli w ogóle. Nagle z talentu top stał się dla wszystkich zawodnikiem z papierami maks na Legię Warszawa.
Zresztą to samo Moriba. Teraz to i dominują głosy, że wcale takim talentem nie był i na pęczki można znaleźć zawodników lepszych w rezerwach.
3
@kaamil1910 Jego agentem jest Raiola. Zamykam.
3
@kaamil1910 Xavi Simons brylował w młodszych kategoriach wiekowych, gdzie rzeczywiście był najlepszy. Wyrobił sobie za dzieciaka niezłą markę i wiele osób poznało jego nazwisko. U "starszych" chłopców natomiast pojawili się inni zawodnicy, którzy byli dużo bardziej utalentowani od Simonsa. Gość zniknął i nie grał już tak dobrze. Transfer do PSG zapewnił sobie dzięki nazwisku.
0
@Kgorecki2500 Ale Haalanda to już byś chciał ? To tylko pokazuje że jednak ma coś w sobie ten chłopak skoro jego interesów broni Raiola
0
@Zoker Debiut w PSG też dzięki nazwisku czy przez włosy ?
0
@kaamil1910 Nie, nie chciałbym Haalanda
1
@kaamil1910 W tych czasach przebili się np. Fati/Perez/Araujo.
2
@kaamil1910 zobaczyl ze dajemy szanse mlodym i pozazdrościł. Raz zdradzil to zdradzi kolejny jak sie wybije
0
@kaamil1910 Nazwisku. Widziałeś jego grę?
0
@l0Messini Messi też nas zdradził ;D ?
0
@Bagsik88 to nie te same czasy kolego ;)
1
@kaamil1910 To te czasy kolego... Fati debiut w LM w pierwszym składzie z BVB jako 16 latek w 2019 roku wrzesień. Pérez debiut chociażby w LL w 18/19. Alena też grał i to wcześniej przed jego odejściem.