La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

2

TVP woli zaprezentować Bayern z Benfica niż United z Atalantą.No po takim czymś to zdecydowanie Messi ZP.

2

@Encore Zaprezentują to co będzie miało większą oglądalność. Jak ktoś będzie chciał obejrzeć sobie ManU - Atalanta to na pewno znajdzie w necie, a niedzielni kibice wolą popatrzeć sobie na polaka rodaka.

0

@Zoker Znaczy ja mam polsat też ale tam Ci komentatorzy lipni a na tvp zazwyczaj fajnie to wygląda

konto usunięte

1

@Encore bo juz nikt nie chce patrzec na Ole

0

@Rust_Cohle Ale na potężna Atalante już tak

2

@Encore Akurat to, ze w polskiej telewizji wolą pokazać mecz drużyny w ktorej największą gwiazdą jest Polak nie jest absolutnie dziwne. I popieram. Polakowi kobicuje kazdy, United czy Atalancie tylko garsta. Nie mów tylko o widowisku, bo jak juz to wlasnie mecze Bayernu są gwarancją bramek i gry na najwyższym poziomie

0

@LukaszFan Wole zdecydowanie United z Atalantą.Tam pewnie gra do jednej bramki jak to Bayern.

0

@Encore To ta Atalanta co jak trzeba ,to z każdym poważnym rywalem w cymbal dostaje? Kto by chciał to oglądać. O United już nie wspomnę...:)

0

@PatrykBarca No nie mow że bedziesz oglądac Bayern

0

@Encore No niestety, kazdy ma swoje preferencje, ale wlasnie TVP celuje w większość ludzi przed telewizorami. Na Robercika skusi sie więcej ludzi pewnie

0

@Encore Nie :) ale rozumiem wybór. Jednak United grają totalny przypadek. A Atalanta to zespół co gra niby fajnie , ale i tak na końcu dostaje w cymbal...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?