- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 921 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 921 Culés
5
Przejrzałem sobie ostatnio polską stronkę MANU i byłem zaskoczony, że ludzie tam nie byli zaślepieni w Ronaldo tylko z powodu bramek. Raczej panowała tam trzeźwa ocena braku przydatności Portugalczyka jak drużynie nie idzie i nazywanie go egzekutorem. Oczywiście, takiego egzekutora zawsze warto mieć ale mam wrażenie że ten balkonik z napisem CR7 jest zdecydowanie za bardzo pompowany, zwłaszcza w internecie. Nawet najświeższy przykład, Ronaldo strzela decydującą bramkę na wagę zwycięstwa i momentalnie ląduje na głównych stornach większości portali piłkarskich z napisem "He does it again" podczas gdy piłkarsko ten mecz był w jego wykonaniu niczym nadzwyczajnym ale jak zwykle - był w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.
Szacunek dla niego oczywiście zawsze będzie, ale od kilku lat Ronaldo jest według mnie tylko najlepszym egzekutorem na świecie. Tylko i aż, bo to miano większość piłkarzy by chciał mieć, lecz najlepszy piłkarz na świecie musi dawać coś z siebie więcej niż tylko wykańczanie akcji zespołu, musi tworzyć ten zespół
0
@kempnou Ronaldo od kilku lat nie może być rozpatrywany jako najlepszy piłkarz na świecie i raczej mało kto go w takich kategoriach rozpatruje.
0
@kempnou ja bym się w sumie pokusił o stwierdzenie, ze od dwóch lat Lewy jest lepszym egzekutorem niż Cristiano
0
@Oskar00 no właśnie sęk w tym, że nadal często jest tak rozpatrywany. Statystyki bramek go bronią więc dużo ludzi się na to łapie
1
@DaPidejpi w sumie od dwóch lat rzeczywiście można by Lewego tak nazywać ale na jego niekorzyść wpływa liga i gra w zespole który tę ligę generalnie dominuje