La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

1

Drużyny świata 3#
Ile gwiazdek 0,5-5 (jak dobra jest drużyna w ostatnich 4 latach) przyznalibyście wymienionym drużynom i jak wytypowalibyście końcowy rezultat grupy, w której wszystkie by się znalazły razem. Zestaw jest losowany i to absolutnie randomowe zespoły :P.
Obecny zestaw:
Sporting CP
Leicester
River Plate Buenos Aires
Ajax Amsterdam

Według mnie:
1.Ajax Amsterdam 4*
2.Sporting CP 2,5*
3.Leicester 2,5*
4.River Plate Buenos Aires 1*

W tej grupie miałem problem z wytypowanie 2 i 3 miejsca, ale ostatecznie tak to widzę. A jak wy się na to zapatrujecie? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią :)

konto usunięte

0

@Sau_Ron 1. Ajax - 3.5
2. Leicester - 3.5
3. Sporting - 3.0 (ogólnie uważam, że drużyny z takich lig jak Portugalia, Holandia czy Belgia są lekko niedoceniane przez pryzmat braku większego rywala w lidze, bo w LM nie grają źle)
4. River - kij wie ile, ale niech będzie 2.0

0

@Khajio również uważam, że takie drużyny są niedoceniane, bo patrząc czysto sportowo, to na prawdę dobre drużyny, które potrafią się nieźle pokazać w starciach LM. U mnie Sporting ma 2 miejsce, a Lisy 3, bo uważam, że gdyby doszło do takiego starcia, to w sumie mógłby to być mocny meczyk, gdzie jednak według mnie wygrałby Sporting. Co do River, to grają całkiem dobry football, ale na miarę swojej ligi. W starciu z każdym przeciwnikiem z grupy powyżej, niestety, ale nie osiągnęliby za wiele. Szkoda, że tak ich wylosowało, bo przy ciut słabszych rywalach, mogliby coś urwać w pkt.

konto usunięte

0

@Sau_Ron River właśnie nie wiedziałem jak ocenić, bo może dwa razy w przeciągu dwóch lat widziałem ich mecz i właściwie tylko dlatego, że Nicolas de la Cruz zaczął być łączony z dużym transferem do Europy. Bezpieczna ocena, która w La Lidze, Serię A czy Bundeslidze gwarantuje miejsce 14-10.
Ogólnie wystarczy popatrzeć jak sobie takie mniejsze zespoły radzą w Lidze Mistrzów. Kilka lat temu wielu chciało zrobić rozbiory Lyonu po osiągnięciu chyba półfinału LM i naprawdę świetnych występach. Każdy chciał Ndombele, Aouara, Depaya, Guimaraesa, Dembele czy Mendyego, ale nikt nawet nie odważył się postawić Lyonu na półkę godną ich zawodników. Jakiś czas temu Brugge postawia się PSG, głosy jakim dobrym klubem słychać do okoła, przychodzi City, którego każdego jedzie i znowu Brugge są ogórkami niegodnymi tych rozgrywek, pomimo dobrej gry i świetnych zawodników jak de Ketelaere. Porażka 5:0 United z Liverpoolem? Zdarza się najlepszym. United jest zespołem z dużą ilością indywidualności. Brugge dostaje 5:0 od City? Liga farmerów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?