- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
5
Jeśli awansujemy z grupy to moim zdaniem będziemy się kochać z Koemanem do końca sezonu, ewentualnie jak vdzieś w 25 kolejce będzie zbyt duża strata do 4 miejsca to wtedy poleci. Ja wiem, że nie łatwo teraz o trenera, ale to czekanie Laporty jest głupie, żeby się nie zdziwił jak nawet wyjdziemy z tej grupy LM i skończymy poza 4, wtedy będziemy w niezłej finansowej dupie. W noraslnych warunkach po 3-0 z Benficą od razu powinien polecieć z hukiem, i dać tymczasowego trenera. Laporta coraz bardziej mnie wkurwia, ale nie będę go skreślać po tak krótki czasie, ja będę czekał co zrobi w przyszłym sezonie.
0
@Kamiloza91 To ja Ci powiem coś bardziej realnego. Nawet pomimo 4 miejsca w grupie, Koeman zostanie na stanowisku trenera Barcy. Oby tak nie było, ale patrząc na to jak przeciągają jego zwolnienie, to musi być coś na rzeczy, że nie mają następcy, albo po prostu wszyscy odmówili, albo postawili jakieś specyficzne warunki
0
@Sau_Ron Mimo wszystko najpierw trzeba wyjść z grupy, a do tego jest potrzebna wygrana z Benfica. A w tedy już poleci. Nie no jak skończymy na 4 s Laporta go zostawi to kolejny rok będzie stracony czas, a jeśli tak będą ciągle tracić czas to w końcu będziemy jak Arsenal. W oczach kibiców Laporta by wiele stracił, wydaję mi się, że nie jest taki głupoty. Mi się wydaję, że on może już mieć kogoś dogadanego tylko ten ktoś prowadzi jakiś klub albo ten ktoś chcę zacząć od pączatku, oczywiście równie dobtze sam nie wiem co ma zrobić. Cholera wie. Obecnie w tym klub nadal jest mniejszy, ale nadal cyrk.