La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

0

Miodulski to jednak stan umysłu, jak 99% pseudo wlascicieli w Naszej smiesznej ekstraklapie

1

@haryveb944 Ale ze co? Trener przegral 7 na 10 spotkań w lidze, w ktorej zawsze są faworytami. W Lidze Europy dwa "cudowne" zwycięstwa mimo bycia zdecydowanie slabszą drużyną, z Napoli juz cudu nie bylo i zasluzony łomot. Pomijając juz czy kolejny trener bedzie lepszy to jednak ani trochę nie powino dziwić zwolnienie trenera z takimi wynikami. Zdaje sie, ze Koeman nie ma 7 porażek w lidze a i tak tu kazdy go zwalnia. Inny kaliber? No nie wiem, zarówno Legia jak i Barca to faworyci rozgrywek ligowych. Ba, Barca w zasadzie nawet nie byla faworytem juz przed sezonem, Legia natomiast tak

0

@LukaszFan Nasze kluby poprostu nie są nauczone grania na dwa fronty, jeśli cale życie w Naszej smiesznej lidze sa wszędzie zwalniani trenerzy na potęge po słabszym momencie i to NIC DAJE, może czas zostawić trenera na trochę dłużej?

0

@haryveb944 Slaby moment? Slaby momem to Legia ma od początku września.

To samo myślisz o sytuacji Barcelony? Tez ostatnio trenerzy dość często zwalniani i nic to nie daje. Koemana tez na dluzej potrzymajmy?

0

@LukaszFan uważasz Michniewicza na PL realia za złego trenera ? Problemem w Legiii nie jest trener tylko zwalony zarząd, jeśli piłkarze widza ze właściciel ma nie po drodze z trenerem automatycznie odbija się to na trener vs pilkarz, bo zdają sobie sprawe ze mogą sobie na niexo więcej pozwolić

0

@haryveb944 gość doprowadził zespół prawie do strefy spadkowej z bilansem bramek 11:17. Chyba nikt nie myśli, ze ta druzyna w Lidze Europy zasluzenie wygrała dwa pierwsze mecze, bo nie, byla we wszystkich meczach zdominowana. I powiedz mi co broni trenera w takich okolicznościach?
To, ze jedynym winnym nie jest to ja wiem, ale tak jest zawsze w każdym klubie.Jednak odpowiedzialność bierze trener. Wyniki kompromitujące i wedlug was trener wylecial niepotrzebnie ehh

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?