La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

6

Era Koamana bardzo przypomina czasy Van Gala w Barcelonie. Nawet Ci dwaj trenerzy mi siebie przypominaja, wyniki podobne, ilość holenderow podobna choć w sumie...to jest chyba gorzej...
Nadzieja w tym że za kilka lat wróci światło

3

@mmaciassSzczególnie maniery, sposób wypowiadania się i ego w kosmosie są podobne.

0

@mmaciass Van Gaal mimo swoich braków jest świetny przy wprowadzaniu młodych do gry i tworzeniu drużyny. Po jego odejściu kolejny szkoleniowiec zawsze ma moim zdaniem łatwiej. Myślę że w tym wypadku może być podobnie. Ja tam uważam że Koeman zasługuje na szansę....wciąż.

0

@prokofiew Koeman nie wie co to taktyka, pokazywał to w każdym w klubie w którym był i pokazuje również tutaj, powinien zostać zwolniony juz po tamtym sezonie ale cóż brak kaski w budżecie tylko go jeszcze trzyma na stołku.

0

@mmaciass Ilość Holendrów podobna? Koeman ma trzech, a van Gaal - Hespa, Reizigera, Bogarde, braci de Boer, Cocu, Overmarsa, Kluiverta, Zendena...więc troszkę ich było więcej.

1

@norbi77 ok zgoda było ich troszkę więcej ; )

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?