La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

0

Właśnie się dowiedziałem, ze Xavi nie prowadził w Katarze treningów siłowych, ponieważ zawodnicy Al-Sadd mają za słabe organizmy.

0

@Yoshi94 No to podaj źródło, ale też można zrozumieć go. Mam nadzieję, że będą takowe w Barcy jednak.

0

@Rewolucja123 co można zrozumieć? xD
akurat jest to teza jednak z użytkowników tej strony.
Nikt kto myśli racjonalnie takich bzdur, by nie napisał, ale widzę, że na wszelki wypadek już bronisz Xaviego xD
niewiarygodne to jest! :D

1

@Yoshi94 Na wszelki wypadek? Zrozumiałą sytuacja, jeżeli organizmy nie wytrzymują, to czemu ma to przemęczać? Ma ich kontuzjować?

0

@Rewolucja123 a ktoś napisał, że organizmy nie wytrzymują? Jak zwykle dopowiadasz sobie swoje wyimaginowane rzeczy, by się bronić.
Cazorla jasno powiedział, ze Xavi to trener który stawia na treningi techniczne, a nie polepszające sprawność fizyczną. Stądu niego na treningach ćwiczenia głównie z piłką, a nie wytrzymałościowe czy na siłowni.
Powiem Ci że byłbyś zajebisty w tworzeniu teorii spiskowych, predyspozycje masz ogromne :D

0

@Yoshi94 'a ktoś napisał, że organizmy nie wytrzymują? Jak zwykle dopowiadasz sobie swoje wyimaginowane rzeczy, by się bronić.' - Ty.

'Cazorla jasno powiedział, ze Xavi to trener który stawia na treningi techniczne, a nie polepszające sprawność fizyczną. Stądu niego na treningach ćwiczenia głównie z piłką, a nie wytrzymałościowe czy na siłowni.' - Nic takiego nie powiedział, nie dopowiadaj sobie bzdur.

'Jaki jest Xavi w codziennej pracy z drużyną?

Chce piłki, a treningi opierają się na grze w dziadka, posiadaniu, ataku pozycyjnym, bronieniu się, mając piłkę… Czysta szkoła Barcelony. Tak rozgrywamy każdy mecz w sposób nieodłączny.'

Komentarz usunięty

0

@Yoshi94 'I co sobie dopowiadam, jakie bzdury? Że Xavi preferuje treningi z piłką, a nie na siłowni? To są bzdury?' - Znowu sobie dopowiadasz. Nic Cazorla nie mówi, że Xavi preferuje to, czy tamto. Treningi opierają się na tym. Można wysnuć sobie, że to preferuje, ale nic nie wspomniał o przygotowaniu fizycznym np. Nie wiemy ajk to wygląda.

0

@Rewolucja123 Sam dodałeś pytanie dziennikarza, który pyta jak wyglądają CODZIENNE treningi. Jeśli zawodnik opowiada TYLKO o treningach z piłką to chyba nie stwierdzisz, że nie są one dominujące na każdym treningu?
Dopowiadają to sobie osoby, które pisały że Koeman w mediach nagminnie obwinia młodych o przegrane mecze, bo RAZ zarzucił Nico po meczu z Atleti, że nie wrócił za Lemarem.

0

@Yoshi94 Jśli zawodnik opowiada TYLKO o treningach z piłką to chyba nie stwierdzisz, że nie są one dominujące na każdym treningu? - Powiedział tylko o takich treningach, ale sprecyzował, że opierają się na treningu z piłką, czyli do tego przygotowuje drużynę, myslisz że on nie skupia się na przygotowaniu fizycznym? Wręcz przeciwnie, jeżeli oparte są na posiadaniu, to przygotowanie fizyczne też jest ważne w celu posiadania pewnosci, że drużyna biegając z piłką będzie robiła tyle samo km, co rywal bez niej. Spójrz na Bayern, oni też grają piłką, Barca za Pepa, też grała piłką.

'Dopowiadają to sobie osoby, które pisały że Koeman w mediach nagminnie obwinia młodych o przegrane mecze, bo RAZ zarzucił Nico po meczu z Atleti, że nie wrócił za Lemarem.' - Po pierwsze, nie zarzuciłeś pierwszy raz, już była sytuacja z Minguezę, gdzie ten wyszedł do kontry. Po drugie, nie obchodzą mnie te osoby, ja wypracowuje sobie opinię na temat danej osoby przez jej działania.

0

@Yoshi94 o rany człowieku, Ty na prawdę napisałeś kolejny post na mój temat, w tamtym zabrakło atencji? Czytasz sobie to co chcesz przeczytać, resztę odrzucasz, wyciągasz jakieś chore wnioski z czterech liter a potem szukasz poklasku u innych jeszcze te słowa przekręcając. Nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?