La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

0

Byłem za pozostaniem Koemana po pierwszym sezonie, który u mnie wnosił nadzieję i mi się podobał, ale całe szczęście, że już się żegnamy. Drugi sezon to była jakaś totalna masakra. Jednakowoż jestem za pełną odprawą, zasłuzył, bo taki był kontrakt i Barca niech się nie ośmiesza, że nie ma pieniędzy, bo to akurat nie wina Koemana w żadnym stopniu. Dziś nie ma, za 2 lata będzie mieć tyle, że nawet sobie wyobrazić tyle nie można. I będzie zbierać na jakieś nowe piłkarskie cuda. (Oby za 2 lata). Natomiast czy Xavi jest dobrym wyborem? Wedle mnie trochę przerost treści nad formą, ale się okaze.

0

@koksik2700 CO po pol roku jzu wiedzielm ze z tej druzyny nic nie bedzie za czasow komeana. Trener fatalny i tyle.

1

@Hasszz Jackowski się znalazł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?