La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

2

Vinicius , chłop który przez 4 lata pierwszy raz ma dobry sezon. Baa nie jest to nawet 1/5 sezonu . Ponoć jest nieporównywalnie lepszy niż Ansu i podobny poziomem do Neymara . Naprawdę ? Chłop gra mam wrażenie ponad stan. Umie zakręcić to prawda, ale żadnej wizji żadnego podania ani dobrego wykończenia czy gorszej nogi chłop nie ma. I te jego Krzywe nogi jak bumerangi mu w typ nie pomagają for sure. Ale tak lepiej pisac po paru dobrych meczach początku sezonu ze chłop zjada Fatiego który De Facto nie grał rok xD

2

@mientusek1407 oczywiście, że Vini jest lepszy niż Ansu, widać to po statystykach, a przede wszystkim po grze, jak Typ który nie gra tyle czasu może być lepszy

0

@Laramblaessa Typ? Może warto zapoznać się ze słownikiem i użyć bardziej odpowiedniej formy, polecam.

1

@mientusek1407 Ma szybkość, drybling, i jak dotąd dobre wykończenie. Czego chcesz wiecej od skrzydłowego?

0

@Pilka_jest_okragla fajnie chciałeś zabłysnąć ale nie jesteśmy w urzędzie czy na spotkaniu biznesowym tylko w internecie, tu obowiązuje język potoczny i póki kogoś nie obrażam wolno mi pisać jak chce, nie pozdrawiam

konto usunięte

0

@mientusek1407 ma 2.4 kluczowego podania na mecz. Jest porównywany bo Ansu to jego naturalny odpowiednik u rywala a Neymar ma podobną charakterystykę. Vinicius jest teraz w takim wieku jak Neymar w pierwszym sezonie. To chyba naturalne że porównują.
PS. Ansu nie grał rok ale to mu nie dodaje umiejętności i nie czyni go lepszym. Nie wiemy co by było gdyby nie kontuzja. Za 3 lata może być na odwrót ale na razie góra brazylijczyk.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?