La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

3

Błachowicz chyba nie dojechał na walkę.
Beznadziejna dyspozycja, Brazylijczyk niewiele zrobił, nawet go mocno nie przycisnął i już po walce. Nie wiem, co oni tam trenowali, od początku było wiadomo, co rywal będzie robił w oktagonie.
Oglądam Jana od początku kariery i dawno go nie widziałem tak słabo walczącego.
Rywal trudny, ale ta walka wyglądała jak początkowe starcia Błachowicza, coś tam wyłapał, coś tam go przycisnęło i nagle bye bye.
Nie po to wchodzisz na wyższy poziom, żeby nagle stoczyć się do tego, co było 4 lata temu.
Albo spuchł w pierwszej rundzie, albo ten jeden strzał go załatwił bardziej niż wyglądało.

0

@RosjaninBut Zbyt pewnie się poczuł przed tą walką, pierwszy raz od dawna był faworytem.

0

@inViNcibl3 Nie było też pomysłu na tą walkę od strony sztabu trenerskiego. Zero planu na Glovera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?