La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

0

No to jutro 6-8 do czwartego, już nie jest śmiesznie. Z kolejli na kolejkę coraz więcej straty, trzeba zacząć to zmieniać tylko jak ja my z Alaves wyciągamy tylko 1 pkt .Jakby to była 30 kolejka byłby dramat. Jest jeszcze szansza to uratować. Oby z Xavim straty były pomniejsze, czas tyka ale jest go jeszcze troche. Jak myślicie ogarniemy się na to 4 miejsce?

0

@Kamiloza91 Oby bo jak nie to w przyszłym roku szejkus będzie musiał wjechać ::P

0

@Kamiloza91 brak Barcy w LM to chyba koniec Barcelony jakiej znamy, zacznie się wyprzedaż i ogólnie upadek niczym Milan

1

@Kamiloza91 Chce wierzyć że jeszcze odpalimy i zrobimy serie na 3 miejsce.

0

@Seledynowy Jeśli tego teraz nie poprawimy to zrobimy taki krok to tyłu że cofniemy się do przed przyjścia Ronaldinho jak i dalej. Dobrze, że nadal można to uratować, ale musimy do tej tej 15 kolejki seryjnie punktować. Obawy są zawsze, ale liczę, że Xavi ma pomysł na przynajmnie przyzwoite granie i wygrywanie np. z Betisem. Teraz pozostaję wierzyć, że on to ruszy, ostatnia desksa ratunku, jeąli nas nie utrzyma toniemy bardzo głęboko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?